DJ RemSal Sound

O firmie

Zajmujemy się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak: Imprezy firmowe, Bale, Bankiety, Studniówki, Połowinki, Urodziny, Imprezy tematyczne itp. Oferujemy Profesjonalnego DJ-a, własny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz pełną obsługę muzyczną i techniczną imprezy. Pracujemy na terenie całego kraju. Najczęstsze miejsca odwiedzane przez naszego DJ-a to Warszawa, Olsztyn, województwo Warmińsko-Mazurskie oraz Pisz. W naszej ofercie mamy również możliwość rozszerzenia usług dodatkowo o fotorelacje i pokazy taneczne. Sprzęt, jakim dysponujemy to urządzenia tylko i wyłącznie markowych producentów, gdyż cenimy sobie profesjonalizm i niezawodność. Firma istnieje na rynku od 2010 roku, dlatego cechuje nas przede wszystkim świeżość, młodość, a także niebanalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Corocznie obsługujemy ponad 50 imprez, przez co posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w swojej branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Produkty

Główną domeną DJ RemSal Sound jest kompleksowa organizacja i obsługa pod względem technicznym, muzycznym i wizualnym imprez okolicznościowych. Zlecenia wykonujemy głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego jednak podejmujemy się zleceń na terenie całej Polski. Swoje usługi prowadzimy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i w przestrzeni otwartej.
DJ RemSal Sound zapewnia:
• Profesjonalnego DJ'a
• Szeroki repertuar począwszy od lat
50 do muzyki współczesnej
• Nagłośnienie i sprzęt estradowy wysokiej klasy dopasowany do każdego pomieszczenia i wymagań odbiorcy
• Indywidualne dobór oświetlenia i efektów wizualnych (Reflektory, Lasery, Stroboskopy, Światła dyskotekowe, Wytwornice Dymu, Baniek i itd.)
• Doradztwo w zakresie planowania i organizacji imprez
• Profesjonalizm i miłą obsługę
Obsługujemy takie imprezy jak:
• Imprezy firmowe
• Bale i bankiety
• Studniówki, półmetki
• Urodziny
• Imprezy prywatne
• Karaoke (przy użyciu ekranu projekcyjnego o wymiarach 220x165 oraz projektora multimedialnego HD)
• Pokazy laserowe o mocy ponad 700mW (Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty)
• Imprezy dla dzieci (specjalnie dobrany repertuar, gry i zabawy)
• Oraz inne imprezy okolicznościowe
Jak prezentuje się nasz repertuar?
Jesteśmy firmą , która ponad wszystko ceni sobie dobrą muzykę. Gramy utwory tylko z oryginalnych nagrań płytowych bądź innych nośników zapewniających najwyższą jakość odtwarzania. Szeroka płytoteka począwszy od lat '50, '60, '70 oraz współczesnych i obecnych przebojów zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne. Zaraz po rozpoczęciu nasz DJ wyczuje jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i sprawi, że impreza pozostanie niezapomnianą.


DJ RemSal Sound oferuje również szeroki zakres usług fotograficznych dla firm oraz klientów indywidualnych. W szczególności zajmujemy się profesjonalną obsługę fotograficzną imprez i eventów. Wykonujemy fotorelacje z imprez na wolnym powietrzu (koncertów, imprez firmowych i integracyjnych) jak również w pomieszczeniach zamkniętych (bale, studniówki, imprezy okolicznościowe). Korzystamy przy tym z własnego, profesjonalnego sprzętu NIKON? Fotorelacje dostarczamy w formie elektronicznej na nośnikach CD/DVD bądź też na specjalne życzenie w formie albumu z wybranymi zdjęciami.

W swojej ofercie mamy także profesjonalne pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy i tancerek posiadających najwyższą klasę taneczną "S". Zapewniamy:
- Organizację pokazów tańca towarzyskiego z zakresu tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive), standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) oraz show taneczne.
- Animacje taneczne - nauka podstawowych kroków tanecznych. Instruktorzy pokazują uczestnikom podstawowe figury
taneczne, zachęcając przy tym do wspólnej zabawy. Animacje kończymy krótkim konkursem tanecznym.
Współpracujemy z profesjonalną grupą taneczną "Tequila Dance" z Olsztyna, która od wielu lat zajmuje się pokazami tanecznymi.