WAS-BUD

O firmie

Firma WAS - BUD działa w Polsce od 2008 roku. Wcześniej przez wiele
lat realizowaliśmy zlecenia ogólno – budowlane i ziemne na terenie Francji.Służymy doradztwem i kompleksowym wykonawstwem opartym na bogatym doświadczeniu i wieloletniej praktyce .

Obecnie działamy głównie na terenie Warmińsko Mazurskim ale przy większych zleceniach chętnie realizujemy również projekty w innych regionach . Solidnie i w rozsądnej cenie .

Zlecenie kompleksowego wykonawstwa naszej firmie zagwarantuje Państwu sprawny , dynamiczny i spokojny postęp wszystkich robót ogólno – budowlanych i ziemnych bez zbędnych przestojów ,które często powstają przy zleceniu prac kilku różnym firmom . Oczywiście WAS – BUD przyjmuje również zlecenia cząstkowe .
Zaprasamy na naszą stronę
http://www.was-bud.pisz.pl

Produkty

Specjalizujemy się w pracach ogólno budowlanych i ziemnych wokół domów jednorodzinnych , wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej .
Wykonujemy zarówno typowe usługi ogólnobudowlano – wykończeniowe i prace ziemne jak również jesteśmy przygotowani do prac remontowych , włącznie z generalnymi remontami starych domów jednorodzinnych lub większych obiektów.

Specjalizujemy się w pracach.
Termomodernizacja
Elewacje
Roboty Ziemne
Budowa Domów
Remonty Domów
Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Wymurowanie ścianek działowych zarówno tradycyjną metodą mokrą jak i w suchej zabudowie , oraz wykonamy tynkowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych .Z tzw.„ciężkich” prac wykończeniowych na zewnątrz budynku podejmiemy się wykonania tarasu , ułożenia kamienia piaskowego, wykonanie podjazdu pod garaż , murowania klinkierem .Posiadamy duże doświadczenie w układaniu kostki brukowej i zagospodarowaniu terenu np. poprzez zaplanowanie i odpowiednie ułożenie krawężników .
Z prac wykończeniowych na zewnątrz budynków wykonujemy doceplenia domów, podbitki dachowej i ew. malowanie elewacji.
Roboty budowlane realizujemy wykorzystując naszą wiedzę i bogate doświadczenie w oparciu o powszechnie dostępne na rynku nowoczesne technologie i materiały renomowanych firm – na wykonane prace udzielamy gwarancji!
W przypadku realizacji kompleksowych zleceń udzielamy korzystnych rabatów!