Dzisiaj jest: 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Ogłoszenie:

Potliwość Nóg Stoppot Duo

dodano: 2017.12.05 ważne do: 2018.03.05 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli dokucza się nadmierna potliwość nóg, postaw na skuteczny specyfik – STOPPOT duo to prekursorski preparat w postaci pudru, który został zaprojektowany specjalnie dla tych osób, którym dokucza nazbyt spora potliwość nóg. Starczy jedynie jednokrotna aplikacja środka, żeby zapomnieć o problemie na długo!

Bardzo wysoka efektywność środka STOPPOT duo to wynik zastosowanych dwóch związków, które równocześnie uzupełniają swoje funkcjonowanie. Pierwszy z nich służy do zredukowania porcji wydzielanego potu, natomiast drugi z nich zapobiega powstawaniu niemiłego zapachu przez działanie antybakteryjne. W konsekwencji stopy są komfortowo suche i nie mają kłopotliwego zapachu, który regularnie towarzyszy potliwości nóg.

Użytkowanie środka STOPPOT duo jest niesłychanie komfortowe i łatwe – wystarczy jednorazowa aplikacja na noc, żeby uzyskać oczekiwany wynik na kilka miesięcy. Potem można tylko powtórzyć aplikację środka, tak aby zachować rezultat.

Więcej informacji o preparacie STOPPOT duo można przeczytać na jego stronie internetowej.


 Na Potliwość Nóg i Stóp
Ciesielska 7 
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel 691 270 079
biuro@stoppot.pl
 http://www.stoppot.pl/
Kontakt
STOPPOT
ul. Ciesielska 7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: stoppot.pl/
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA ****