Dzisiaj jest: 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Ogłoszenie:

Kandydatka do Rady Miejskiej w Piszu

dodano: 2018.10.09 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 300
Szczegóły ogłoszenia:
Urodziłam się w 1964 w Piszu. Przez wiele lat pracowałam w jednostkach samorządowych (ostatnio w Piskim Zakładzie Aktywności Zawodowej ,,Wieża"). Od zawsze interesowały mnie sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu i starałam sie na bieżąco włączać w życie mojego miasta. Z wykształcenia jestem technikiem – ekonomistą rachunkowości, studiowałam na kierunku Administracji na Wydziale Prawno – Ekonomicznym na Wszechnicy Mazurskiej w Olecku.
Od wielu lat stanowiłam rodzinę zastępczą i wychowałam sześcioro dzieci. Myślę, że to mój największy sukces życiowy. Przez te lata nauczyłam się cierpliwości, zrozumienia potrzeb innych, gospodarowania oraz organizacją naszego rodzinnego życia.
Jestem osobą z niepełnosprawnością, więc szczególnie nie są mi obojętne sprawy osób takich jak ja i jako radna chciałabym zająć się poprawą życia osobom niepełnosprawnym w naszym mieście. W 2017 roku zostałam zwyciężczynią Konkursu ,,Człowiek bez barier" i ta nagroda zmobilizowała mnie jeszcze do większego działania.
Kandyduję do Rady Gminy Pisz z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 3 pozycja nr 4 na liście do głosowania.
Kontakt
Bogumiła Czerniawska
woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA ****