Dzisiaj jest: 16.7.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

ZAGINIONEGO TAKSÓWKARZA Z WARSZAWY ODNALEZIONO W PISZU

Dodano: rok temu Czytane: 4660

40-letni taksówkarz w piątek wyjechał ze stolicy do Otwocka. Od tego czasu ślad po nim zaginął

ZAGINIONEGO TAKSÓWKARZA Z WARSZAWY ODNALEZIONO W PISZU

   Od kliku dni policjanci, rodzina oraz taksówkarze z Warszawy oraz z całej Polski szukali swojego kolegi „po fachu”. 40-letni taksówkarz w piątek wyjechał ze stolicy do Otwocka wykonując swój ostatni kurs. Od tego czasu ślad po nim zaginął. Informacja natychmiast dotarła do taksówkarzy w całej Polsce oraz publikowana była w środkach masowego przekazu. Taksówkarz z Pisza zobaczył podobne auto na Pl. Daszyńskiego. Okazało się, że jest to zaginiony mężczyzna. Informację o odnalezieniu 40-latka natychmiast przekazano jego rodzinie, która nie kryła swojej radości.

W piątek (15 września br.) zaginął 40-letni taksówkarz pracujący w warszawskiej korporacji. Tego dnia przed południem wyjechał do Otwocka w swój ostatni kurs. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

Zaniepokojona rodzina powiadomiła o zaginięciu policję. Informacja bardzo szybko rozpowszechniona została wśród taksówkarzy w stolicy, ale także w całej Polsce. Koledzy „po fachu” bardzo aktywnie zaangażowali się w poszukiwania 40-latka. O jego zaginięciu informowały także środki masowego przekazu.

W niedzielę wieczorem oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał informację od miejscowego taksówkarza. Poinformował on, że na Pl. Daszyńskiego prawdopodobnie stoi taksówka zaginionego, a w nim mężczyzna odpowiadający rysopisowi. Natychmiast pojechali tam policjanci, aby to sprawdzić.

W rozmowie ze zgłaszającym funkcjonariusze ustalili, że o zaginięciu mężczyzny piski taksówkarz dowiedział się z internetu, kiedy przeglądał wiadomości w oczekiwaniu na kolejny kurs. Na Pl. Daszyńskiego zauważył samochód marki Skoda Octavia na warszawskich numerach rejestracyjnych i siedzącego w nim mężczyznę. Pomyślał, że to właśnie może być ten poszukiwany, dlatego zadzwonił na policję

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest to 40-letni mężczyzna, który zaginął w Warszawie dwa dni temu. Był cały i zdrowy, ale nie był zbyt rozmowny. Powiedział policjantom jedynie, że przyjechał na Mazury przemyśleć swoje sprawy.

Informację o odnalezieniu zaginionego mężczyzny całego i zdrowego natychmiast przekazano jego rodzinie, która nie kryła swojej radości.

Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy między innymi dzięki zaangażowaniu się taksówkarzy z całego kraju w poszukiwaniu kolegi „po fachu”.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.