Dzisiaj jest: 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Szedł ulicami Pisza w samej piżamie i kapciach

Dodano: rok temu Czytane: 1792

Zmarzniętego mężczyznę policjanci odwieźli tam, gdzie powinien przebywać.

Szedł ulicami Pisza w samej piżamie i kapciach

Piscy policjanci pełnili służbę na terenie miasta. Późnym wieczorem na ul. 1-go Maja zauważyli idącego mężczyznę. Zwrócił on uwagę funkcjonariuszy, ponieważ szedł w samej piżamie i w kapciach, a było mroźno. Policyjny patrol od razu zainteresował się przemarzniętym mężczyzną. Okazało się, że jest on pacjentem z miejscowego szpitala, który samowolnie wyszedł z placówki.

W poniedziałkowy wieczór (8 stycznia br.) policjanci piskiej prewencji pełnili służbę na terenie miasta. Przed godziną 22.00 zauważyli na ul. 1- go Maja mężczyznę, który szedł w samej piżamie i w kapciach. Policyjny patrol natychmiast zainteresował się tym mężczyzną szczególnie, że był to bardzo mroźny wieczór.

Rozmawiając z nim funkcjonariusze ustalili, że jest to 57-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Szedł w samej piżamie, ponieważ samowolnie wyszedł ze szpitala, którego jest pacjentem. Mówił, że zamierzał „na stopa’ wrócić do domu.

Zmarzniętego mężczyznę policjanci odwieźli do szpitala, gdzie powinien przebywać.

Źródło: kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA **** STREFA PALACZA ****