Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

150 PLN

Zdjęcia:

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miejscowość: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona WWW: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.11.08
ważne do: 2019.02.06

Szczegóły ogłoszenia:

Nasza firma proponuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.
Możemy zająć się danym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu trudnimy się holowaniem aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych preferencji naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl