Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Świetny program magazynowy za 80zł netto

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Twoja firma ma magazyn? 

Potrzebujesz zarządzać stanem magazynowym? 

Jeżeli tak to zachęcamy do zaznajomienia się z dostarczanym przez nas programem magazynowym LoMag. Został on stworzony, aby pomóc prowadzić działalność wielu różnym firmom o różnych profilach działalności. Nasze oprogramowanie magazynowe cechujące się nieskomplikowanym interfejsem użytkowania, zawieraniem modułu odpowiedzialnego za faktury VAT, zamówienia, opcję nieskomplikowanego tworzenia dokumentów PZ, WZ oraz sporej ilości innych. Ciągle staramy się poprawiać możliwości naszego programu czy też dostosowywać go do oczekiwań każdego z klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Dlatego też jeśli potrzebujesz interesującego programu, który zapewni Ci łatwe prowadzenie magazynu musisz zaznajomić się z ofertą dostarczanego przez nas programu. 

Koszt jego zakupienia jest niewielki i dlatego także warto się z nim zaznajomić. Dodatkowo zakupienie oferowanego przez nas towaru jest gwarancją dostania pomocy technicznej przez czas roku. Dzięki temu skorzystanie z naszego programu będzie bardzo proste.

Zapraszamy do kontaktu: info@longint.pl
Kontakt
Longint - firma informatyczna
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.