Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Auto gaz Wiry niedaleko Poznania - auto serwis

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2018.12.30 wyświetleń: 70
1 600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Auto Gaz Wiry działa już od wielu lat. Centrala posiada trzy stanowiska na montaż i reparację, sprzedaż części instalacji LPG w pojeździe osobowym lub busie. Firmowe biuro obsługi klienta jest profesjonalnie zarządzane przez godną polecenia kadrę pracowników, dzięki temu wiem, że dbają oni o prestiż mojego warsztatu. W dodatku znajdziecie u nas poczekalnie oraz parking.


Specjalizacją Auto Gaz Wiry są oczywiście instalacje gazu oraz serwisowanie klimatyzacji w parze z oczyszczaniem i odgrzybianiem. Zakład montujący gaz oferuje pięcioletniągwarancję. Znajdziecie u nas urządzenia z serii ACS firmy BOSCH, jakie zapewniają najwyższej jakości obsługę, dokładną naprawę i w całości zautomatyzowany przebieg pracy. Oferujemy również usługi diagnostyki komputerowej i reparacji układu elektronicznego. Obrębem naszego funkcjonowania jest w głównej mierze miasto Wiry koło Poznania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wstąp na firmową witrynę internetową autogazwiry.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

AutoGaz Wiry, Komornicka 127
Facebook: facebook.com/Autogazwiry-116462942357951
Kontakt
AutoGaz Wiry
Wiry, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.