Dzisiaj jest: 16.2.2019, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
Ogłoszenie:

Kominy i wkłady kominowe z blach stalowych

dodano: 2018.07.10 ważne do: 2018.10.08 wyświetleń: 196
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalnością internetowego sklepu Sarmata.pl była dotychczas sprzedaż elektrycznych systemów grzewczych, w większości emiterów promieniowania podczerwonego. Tego rodzaju systemy grzewcze korespondują z prowadzonymi w Polsce na coraz szerszą skalę działaniami, mającymi na celu poprawę stanu powietrza, którym musimy oddychać. 

Rezultatem wyżej wspomnianych akcji jest, między innymi, wymiana starych kotłów grzewczych oraz pieców na nowocześniejsze, dysponujące dużą efektywnością spalania, o znacząco mniejszej emisji obciążających środowisko spalin. To powoduje wzrost zapotrzebowanie nie jedynie na tego rodzaju jednostki grzewcze, ale i konieczne przy ich instalacji nowoczesne systemy kominowe. Wychodząc temu naprzeciw, właśnie o te ostatnie sklep Sarmata.pl wzbogacił swą propozycję, w oparciu o współpracę z czołowym polskim producentem takich systemów, spółką Wadex.

Oferta firmy Wadex, osiągalna w sklepie Sarmata.pl, to pełen wachlarz systemów spalinowych do kotłów kondensacyjnych i turbo, jak i przeznaczonych do kotłów opalanych drewnem i paliwem stałym. Dostępne są systemy montowane wewnętrznie, jak i kominy zewnętrzne. Oferta Wadex to nie jedynie systemy kominowe i przewody spalinowe dla budownictwa mieszkaniowego, ale także wykorzystywane we wszelkiego typu instalacjach przemysłowych. 

Cały asortyment produktów firmy Wadex wytworzony jest z najwyższej klasy blachy ze stali nierdzewnej, zapewniającej  przez wiele lat trwałość i bezawaryjność. Poza elementami systemów kominowych oferta zawiera również wszelkiego rodzaju akcesoria konieczne\wykorzystywane przy zakładaniu instalacji kominowych, a także przyłącza do kominków i pieców stałopalnych.

Pełna ofert na strononie sklepu https://sarmata.pl/wklady-kominowe . Zapraszamy!
Kontakt
Sklep Sarmata.pl
ul. Ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.