Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

dodano: 2018.05.21 ważne do: 2018.08.19 wyświetleń: 78
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Masz utrudnienie z sprawnością swojego samochodu? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieoczekiwanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona za sprawą Roberta Staworko podejmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej pomocy drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Ponadto serwis pomocy drogowej rozporządza w swojej ofercie usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą wyposażoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze walory firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Kontakt
Robex
Ojrzeń, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.