Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

dodano: 2018.06.01 ważne do: 2018.08.30 wyświetleń: 94
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma proponuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.