Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2018.12.30 wyświetleń: 110
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.