Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Tani transport maszyn rolniczych - Fast-Trans

dodano: 2018.11.05 ważne do: 2019.02.03 wyświetleń: 54
250 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi usługami transportowymi, które dotyczą także transportu wielkogabarytowych pojazdów.
Naszą specjalnością jest transport maszyn, który w każdym wypadku realizujemy w oparciu o charakter przewożonego ładunku.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy zastosować zarówno transport pionowy, jak i poziomy, w zależności od charakteru transportowanej maszyny. Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo obsługiwanych pojazdów i maszyn, mając na względzie odpowiednie zabezpieczenie. Dysponujemy wyjątkowo nowoczesnym zapleczem, w skład którego wchodzą również lewary czy naczepy o wysokiej jakości. Każdy konsument może liczyć na terminowość oraz momentalną realizację danej usługi.

Wykonujemy transport tego typu maszyn, jak urządzenia rolnicze, wózki widłowe bądź maszyny poligraficzne. Ponadto, zapewniamy także usługi z zakresu wulkanizacji, na bardzo dobrych warunkach.

Oferujemy swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, co jest niezaprzeczalnym walorem
naszej działalności.


Fast-Trans
ul. Karpacka 10
60-415 Poznań
województwo wielkopolskie

TELEFON: 600960987
WWW: transportmaszynpoznan.com
Kontakt
Fast-Trans
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.