Dzisiaj jest: 24.1.2019, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Ogłoszenie:

Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 63
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma proponuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.
Możemy zająć się danym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu trudnimy się holowaniem aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych preferencji naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.