Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Auto zastępcze ZA DARMO

dodano: 2015.06.02 ważne do: 2019.02.20 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
1. TRANSPORT ORAZ PRZECHOWANIE AUTA
Jeśli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, oferujemy poszkodowanym bezpłatny transport z miejsca kolizji pod wskazany przez Państwa adres lub na nasz zamknięty 24h parking. Ofertę parkingu kierujemy przede wszystkim do osób mieszkających w blokach, gdzie otwarty uszkodzony samochód narażony jest na kradzieże. Aby otrzymać od nas bezpłatną pomoc, należy spełnić warunki wymienione w punkcie drugim oraz miejsce kolizji lub punkt docelowy transportu samochodu będzię w odległości nieprzekraczającej 20 km od Pisza.
Pozostałym osobom oferujemy pomoc w odzyskaniu pieniędzy zapłaconych za transport lub parking.

2. SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Osobom poszkodowanym w kolizji drogowej oferujemy bezpłatny samochód zastępczy. Jesteśmy w stanie podstawić Państwu samochód już na miejsce kolizji, aby mogli Państwo kontynuować podróż bez zbędnych niedogodności. Czas korzystania z auta to czas do wypłaty odszkodowania lub do czasu odbioru pojazdu z warsztatu. Aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa oraz komfort jazdy, każdorazowo sprawdzamy stan techniczny samochodów oraz zostają gruntownie wyczyszczone.
Aby otrzymać od nas samochód należy spełnić dwa warunki:
- być poszkodowanym, czyli kolizja, w której samochód został uszkodzony wyniknęła z winy sprawcy zdarzenia,
- uszkodzenie samochodu nie pozwala na korzystanie z niego lub auto jest w trakcie naprawy.
Spełniając te warunki, zgodnie z polskim prawem, przysługuje Państwu samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji, a koszty wynajmu pojazdu zobowiązana jest pokryć ubezpieczalnia.

3. POMOC PRAWNA LUB DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA
Nasz dział prawny pomoże Państwu odzyskać należne pieniądze. Często osoby próbujące uzyskać pełne odszkodowanie poprzez odwołania są zbywane przez ubezpieczalnie, ponieważ wiadomo, że wiekszość osób nie wkroczy na drogę sądową. Wskażemy Państwu drogę do uzyskania całkowitej rekompensaty odszkodowania, łącznie z zastępstwem procesowym przed właściwym sądem. Dla osób niechcących wchodzić na drogę sądową specjalnie przygotowaliśmy ofertędopłatdo odszkodowań - szkody do 3 lat wstecz. Wystarczy, że otrzymamy emailem kosztorys z ubezpieczalni, a oddzwonimy z propozycją dopłaty.
Kontakt
FHU AMMAR
ul. Spacerowa 8, 12-200 Pisz, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.