Dzisiaj jest: 18.10.2019, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ogłoszenie:

Zapraszamy na Piłkarskie Poniedziałki z Mazurem Pisz !

dodano: 2019.06.15 ważne do: 2019.09.13 wyświetleń: 250
Szczegóły ogłoszenia:
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Pisz do wspólnych wakacyjnych treningów!
Wychodzimy z założenia, że w piłkę nożną mogą grać wszyscy bez względu na ograniczenia wiekowe, płeć, umiejętności czy sprawność fizyczną.
Piłka nożna dostępna jest dla wszystkich, ale doskonale wiemy, że czasami bardzo ciężko znaleźć nam kompanów do gry, dlatego chcemy dać możliwość spotkania się i wspólnego trenowania.
Dla większości z nas poniedziałki bywają trudne, ale postanowiliśmy to zmienić i zorganizować treningi dające radość w każdym wieku.
Nie musisz pokazywać nam świetnych zagrań, wspaniałych umiejętności i wielkiej sprawności fizycznej, żeby trenować z nami musisz posiadać tylko strój sportowy, chęci, dużo uśmiechu i dystansu do siebie. Nie szkodzi, że nigdy nie zdarzyło Ci się kopnąć piłki, że Twoja kondycja jest na niskim poziomie. To wszystko dla nas nie ma ŻADNEGO znaczenia, chcemy, żebyś po prostu dobrze się z nami bawił. Jeśli potrafisz grać w piłkę to również bardzo dobrze, będziemy uczyć się od siebie nawzajem, bo na naukę nigdy nie jest ani za wcześnie ani za późno.
Postanowiliśmy połączyć wszystkie pokolenia i dać możliwość spotkania się ze wszystkimi, dlatego podzielimy się na grupy, tak żeby każdy miał szansę spotkać się z nami i wspólnie zagrać.
Chcielibyśmy jak najlepiej organizacyjnie przygotować się do każdego z treningów, dlatego będziemy prosić Was o informacje w wiadomości prywatnej bądź za pośrednictwem telefonu czy smsa z kim z Was widzimy się na najbliższym treningu.
Jeśli nie jesteście pewni, że będziecie mimo wszystko dajcie nam informacje, lepiej, żebyśmy byli gotowi na więcej osób niż mniej, tak, żeby dla nikogo nie zabrakło sprzętu. Jeśli nie zdążycie się zgłosić to i tak zapraszamy!

Wszystkie treningi w ramach poniedziałków są całkowicie darmowe !
Robimy to z pasji i miłości do sportu!

Mobilizujcie rodzinę, znajomych i sąsiadów, czym więcej nas, tym więcej zabawy !
Przekazujcie nasz post dalej, chcemy, aby nasza inicjatywa dotarła do jak największej ilości odbiorców!

Jesteśmy na facebooku
https://www.facebook.com/Trenuj-z-Mazurem-Pisz-2406780256264518/
Kontakt
KS Mazur
Pisz, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***