Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Verbis Monika Łoszak - logopeda dla dzieci w Lublinie

dodano: 2018.03.28 ważne do: 2018.06.26 wyświetleń: 101
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz osoby, która będzie idealnym logopedą dla Twojego dziecka? Od dziecka zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak jąkanie się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim odmienić jakość komunikacji!

Oferujemy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź mają z nią problemy. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić zasób swojego słownictwa i sposób komunikacji. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Nasze usługi świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na dojazdy i nie mają własnego samochodu. Wiemy, że podróż z osobą poważnie chorą to duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy zdjąć z Ciebie ten ciężar. Dojeżdżamy na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę podczas każdej sesji. Zdajemy sobie sprawę, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i komfortowo.


Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.