Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Zmasakrował kobietę i jej kilkuletnią letnią córkę

Dodano: 4 lata temu Czytane: 4254

KOLEJNA TRAGEDIA WSTRZĄSNĘŁA MIESZKAŃCÓW PISZA

Zmasakrował  kobietę i  jej kilkuletnią letnią córkę

    Rano w jednym z mieszkań w Piszu mężczyzna zranił żonę i 7-letnią córkę, a następnie uciekł. Kobieta i dziecko przetransportowane zostały do szpitali. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz koncentrują się na zatrzymaniu sprawcy. Poszukiwany to 30-letni Paweł Szczech. Osoby, który mogą coś wiedzieć na temat sprawcy proszone są o kontakt.

    Około godz. 10:30 policjanci w Piszu otrzymali anonimowe zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na ul. Mickiewicza słychać niepokojące odgłosy. Policjanci którzy dotarli na miejsce zastali w mieszkaniu około 30-letnią kobietę oraz jej 7-letnią córkę – obie z obrażeniami w okolicach głowy. Kobieta i jej córka zostały przetransportowane do szpitali.

   W tej chwili policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia i koncentrują się na zatrzymaniu jego sprawcy. Dlatego został ogłoszony alarm dla jednostki policji w Piszu. W poszukiwania sprawcy zaangażowani zostali także funkcjonariusze z sąsiednich jednostek, policjanci z olsztyńskiego oddziału prewencji, przewodnicy z psami oraz policyjny śmigłowiec.

   Poszukiwanym jest 30-letni ojciec dziewczynki, który najprawdopodobniej zranił żonę i 7-letnią córkę. Mężczyzna ubrany był w czerwoną bluzę lub kurtkę z jasnym napisem na plecach i jasne jeansy. Może poruszać się samochodem marki Opel Astra Combi na olsztyńskich numerach rejestracyjnych.

Poszukiwany to :

Paweł  Sz.,lat 30 lat

 ubrany w bluzę lub kurtkę koloru czerwonego z jasnym napisem lub nadrukiem na plecach i jasne jeansy

może poruszać się samochodem marki Opel Astra Combi

Osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach sprawcy proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***