Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

POLICJANCI ODNALEŹLI POJAZD VW PASSAT, KTÓRYM PORUSZALI SIĘ SPRAWCY NAPADU NA WŁAŚCICIELA KANTORU W PISZU

Dodano: rok temu Czytane: 3903

.

POLICJANCI ODNALEŹLI POJAZD VW PASSAT, KTÓRYM PORUSZALI SIĘ SPRAWCY NAPADU NA WŁAŚCICIELA KANTORU W PISZU

   W piątek około godziny 17:00 doszło do napadu na właściciela kantoru przy ul. Rybackiej w Piszu. Sprawcy zabrali mężczyźnie plecak z pieniędzmi i odjechali. Dzięki informacji uzyskanej od anonimowego świadka funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli samochód marki VW Passat, którym poruszali się sprawcy. W dalszym ciągu policjanci pracują nad tą sprawą.

W dniu 16.02.2018 r. około godziny 17:00 w Piszu przy ul. Rybackiej doszło do napadu na właściciela jednego z punktów wymiany walut. Sprawcy zabrali mężczyźnie plecak z zawartością pieniędzy i oddalili się z miejsca zdarzenia pojazdem marki VW Passat B5 koloru ciemnego.

W trakcie właściciel kantoru oddał kilka strzałów z broni palnej w kierunku oddalającego się pojazdu, wybijając w nim tylną szybę. Zaraz po tym wydarzeniu policjanci zablokowali drogi dojazdowe do miejscowości. Do późnych godzin nocnych funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia wykonując jego oględziny, zabezpieczając ślady oraz przesłuchując świadków.

W sobotę (17 lutego br.) wczesnym rankiem policjanci odnaleźli pojazd marki VW Passat, którym odjechali sprawcy napadu. Samochód został znaleziony w Piszu dzięki informacji, jaką przekazał funkcjonariuszom anonimowy świadek. Policjanci wykonali oględziny tego pojazdu i zabezpieczyli go.

W dalszym ciągu funkcjonariusze prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców napadu na właściciela kantoru w Piszu.

Apelujemy do wszystkich osób, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia, aby skontaktowały się osobiście z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Piszu przy ul. Armii Krajowej 1, pocztą elektroniczną na adres:komendant@pisz.ol.gov.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer 87 4254 200 lub 997.
 

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM **** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM **** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ****