Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Mieszkanka Pisza kradła z marketu batoniki, szyneczkę ...

Dodano: rok temu Czytane: 1533

Teraz kobiecie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkanka Pisza kradła z marketu batoniki, szyneczkę ...

  Piscy śledczy przedstawili zarzut kradzieży 40-letniej mieszkance Pisza. Kobieta przez niespełna miesiąc czasu dokonywała systematycznych kradzieży w jednym z miejscowych marketów. Okazało się, że wyniosła ze sklepu różne produkty na łączną kwotę blisko 700 złotych nie płacąc za nie. Sprawa trafi teraz do sądu. Kobiecie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kierownik jednego z miejscowych marketów zgłosił na policję, że przeglądając zapis monitoringu stwierdził, że pewna kobieta systematycznie dokonuje kradzieży różnorodnych produktów.

Policjanci wykonali czynności w kierunku popełniania przestępstwa kradzieży. Ustalili, że sprawczynią jest 40-letnia mieszkanka Pisza

Kobieta w okresie od 11 grudnia ubiegłego roku do 4 stycznia br. wyniosła z tego marketu różnorodne produkty, za które nie płaciła. Wśród skradzionych rzeczy były towary spożywcze: kiełbasa, szynka, musli, czy batony. Jej uwadze nie uszły również wartościowe produkty przemysłowe, np. : szczotka prostująca, czy robot sprzątający. Kierownik sklepu oszacował wartość skradzionego towaru na kwotę blisko 700 złotych.

Kryminalni dotarli do sprawczyni kradzieży. Przedstawili kobiecie zarzut, do którego się przyznała. Teraz odpowie za to przed sądem. Grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.