Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Rusza trzecia edycja zbiórki nakrętek

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 208
Redakcja poleca!

Całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację półrocznej Poli z Pisza

Rusza trzecia edycja zbiórki nakrętek

Młodszy aspirant Adam Trzonkowski zakończył właśnie drugą edycję zbiórki nakrętek.
W akcję wkręcił cały powiat piski.
Wspólnie udało się uzbierać blisko 5 ton.
Dzielnicowy nie poprzestaje na laurach.
Już rozpoczął kolejną akcję.
Teraz zbiera nakrętki dla półrocznej Poli z Pisza.

Dziewczynka jest wcześniakiem i od urodzenia nie słyszy.
Zdiagnozowano u niej obustronny niedosłuch zmysłowo- nerwowy.
Chcąc pomóc w leczeniu Poli – zbierajmy nakrętki !

 

 Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, mł. asp. Adam Trzonkowski w drugiej edycji zbiórki nakrętek zebrał ich blisko 5 ton angażując przy tym cały powiat piski. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację rodzeństwa z Pisza. Czas rozpocząć kolejną edycję zbiórki nakrętek. Tym razem przed dzielnicowym stoi nie lada wyzwanie - pobić rekord 5 ton, a tym samym zebrać jak najwięcej środków na leczenie kolejnego chorego dziecka.

  Trzecia edycja zbiórki nakrętek, którą prowadzi mł. asp. Adam Trzonkowski, przeznaczona będzie na leczenie i rehabilitację półrocznej Poli z Pisza.

Dziewczynka jest wcześniakiem i od urodzenia nie słyszy. Zdiagnozowano u niej obustronny niedosłuch zmysłowo- nerwowy. Pola od niedawna nosi aparaty, aby stymulować nerwy słuchowe. Jest to bardzo ważne, by przygotować ją do wszczepienia implantu ślimakowego. Dzięki niemu usłyszy pierwsze w swoim życiu dźwięki. Aby dziewczynka mogła dalej się rozwijać nie wystarczy operacja. Niezbędna będzie długoletnia terapia i rehabilitacja, które są bardzo kosztowne.

Każdy z nas może jednak pomóc Poli w bardzo prosty sposób. Wystarczy nie wyrzucać do kosza plastikowych nakrętek, tylko je zbierać. Można je przynosić do dzielnicowych na terenie całego powiatu piskiego. Zbiórki prowadzą także szkoły i inne instytucje.

W Komendzie Powiatowej Policji w Piszu przy ul. Armii Krajowej 1 przy wejściu ustawiony zostanie pojemnik, gdzie również będzie można wrzucać nazbierane nakrętki. Pieniądze z ich sprzedaży trafią do Poli, by pomóc jej poznawać świat.

Adam Trzonkowski zaprasza do współpracy osoby, które chciałyby mu pomóc w tym przedsięwzięciu (tel. 504 750 341). Pracy wystarczy bowiem dla każdego. Zachęca także instytucje, które jeszcze nie biorą udziału w akcji, aby dołączyły się do ogólnopowiatowej zbiórki nakrętek na szczytny cel.

Zatem nie zwlekaj i zbieraj nakrętki dla Poli. Nakręć się na pomaganie !

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.