Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

SYGNAŁ GPS POMÓGŁ POLICJANTOM ODNALEŹĆ SKRADZIONY TELEFON

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 757

.

SYGNAŁ GPS POMÓGŁ POLICJANTOM  ODNALEŹĆ SKRADZIONY TELEFON

Funkcjonariusze już kilka minut po zgłoszeniu kradzieży telefonu odzyskali go. 63-letnia mieszkanka Pisza zgłosiła bowiem policjantom, że ktoś ukradł jej telefon. Funkcjonariusze po sygnale GPS ustalili, gdzie może być aparat. Okazało się, że ktoś wrzucił telefon do kontenera na odzież. Tym samym kobieta odzyskała utracone mienie. Pokrzywdzona nie kryła swojego zadowolenia.

W piątek (2 listopada br.) przed godz. 23.00 patrol otrzymał zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego. Mieszkanka Pisza poinformowała, że utraciła aparat w nieustalonych okolicznościach.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania skradzionego telefonu. Ustalili, że telefon jest najprawdopodobniej gdzieś niedaleko. Pojechali tam, aby to sprawdzić.

Sytuacja okazała się zaskakująca. Dzwoniąc na numer zaginionego telefonu, we wskazanym przez GPS miejscu, dźwięk dobiegał z kontenera na odzież. Policjanci pomogli kobiecie wyciągnąć aparat z pojemnika. Telefon był sprawny i nie był uszkodzony.

Zgłaszająca nie kryła swojego zadowolenia z odzyskanego telefonu i skuteczności działań policji.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.