Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Mikołajki na piskiej pływalni-kilkaset dzieci z uśmiechami na twarzy.

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 157

.

Mikołajki na piskiej pływalni-kilkaset dzieci z uśmiechami na twarzy.
 
Kilkuset uczniów ze szkół podstawowych gminy Pisz uczestniczyło w Mikołajkowej zabawie na pływalni miejskiej w Piszu. Od „szaleństw” na wodnym placu zabaw, dzieci mógł oderwać jedynie Mikołaj, który zjawił się z workiem słodkości.
 
Rozstawiony na wodzie tor przeszkód oraz walec przyciągały i stanowiły prawdziwe wyzwanie dla wszystkich. Starsi uczniowie radzili sobie lepiej, młodsi częściej wpadali do wody, zdecydowana większość nie „odpuszczała” i metr, po metrze parła do przodu.
Dzieci od zabawy i radosnej rywalizacji oderwał  Mikołaj, który w połowie szaleństw zjawił się na pływalni z workiem pełnym słodkości. Mikołaj momentalnie został otoczony przez uczniów i dzieląc słodkie niespodzianki był zasypywany pytaniami i prośbami o prezenty.
Organizator zabawy MGOSiR Pisz dziękuje Urzędowi Miejskiemu,  Akademii Edukacji i Rekreacji „Dragonfly” i Stowarzyszeniu „Rozrusznik” przy ZSZ w Piszu za sponsorowanie imprezy.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.