Dzisiaj jest: 18.10.2019, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Pod sklepem stracił dwa zęby

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 1408
Redakcja poleca!

.

Pod sklepem stracił dwa zęby

Policjanci z Białej Piskiej interweniowali na terenie gminy, gdzie w okolicach sklepu doszło do bójki. Jak się okazało dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło trzeciego. Obaj zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu mieszkańcy gminy Biała Piska w wieku 25 i 27 lat usłyszeli zarzut pobicia. Jeden z nich został tymczasowo aresztowany, wobec drugiego zastosowano policyjny dozór. Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (6 kwietnia br.) po godz. 19.00 policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej interweniowali na terenie gminy. W jednej z miejscowości doszło bowiem do bójki w okolicach sklepu.

Na miejscu patrol zastał dotkliwie pobitego mężczyznę, który w dłoni trzymał dwa wybite zęby. Pokrzywdzony znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Z uwagi na obrażenia, jakie posiadał, przewieziony został do szpitala.

Na podstawie relacji świadków zdarzenia policjanci ustalili, że tego mężczyznę pobiło dwóch mieszkańców gminy Biała Piska w wieku 25 i 27 lat. Działając wspólnie i w porozumieniu bili go oraz kopali po całym ciele.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania osób podejrzanych o dokonanie tego czynu. Policjanci zatrzymali tam obu mężczyzn, którzy znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 25-latka wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jego starszy kolega miał ponad 2 promile. Obaj trafili do policyjnego aresztu do czasu wyjaśnienia całej sprawy.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut pobicia. Jak ustalili śledczy sprawcy uderzali pokrzywdzonego rękoma po głowie, a następnie kopali po całym ciele. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała między innymi w postaci wybitych zębów i otarcia naskórka na głowie. Obaj zatrzymani przyznali się do popełnienia tego czynu.

W toku prowadzonego postępowania kryminalni w dalszym ciągu będą ustalali motyw działania sprawców pobicia.

Sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu 27- latka. Oznacza to, że mężczyzna ten najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym. Wobec 25-latka zastosowany został dozór policyjny. Mężczyzna zobowiązany został do stawiennictwa w Komisariacie Policji w Białej Piskiej 2 razy w tygodniu. Ma także orzeczony zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego na odległość mniejszą niż 10 metrów.

Za udział w bójce lub pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***