Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Małe dzieci pod opieką pijanych matek

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 1276

.

Małe dzieci pod opieką pijanych matek

Funkcjonariusze interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Pisza, gdzie pijane matki miały sprawować opiekę nad swoimi małoletnimi dziećmi. Pod wskazanym adresem policjanci zastali dwie pijane kobiety oraz ich małoletnie córeczki w wieku 2 lat. Panie twierdziły, że dziećmi opiekuje się 14-letnia siostra. Dziewczynki przekazano pod opiekę pełnoletnim krewnym. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi dziewczynkami poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

W świąteczny poniedziałek (22 kwietnia br.) po godz. 20.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Pisza dwie pijane kobiety opiekują się małoletnimi dziećmi.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali dwie kobiety w wieku 22 i 26 lat oraz 14-latkę, która była siostrą jednej z nich. Po mieszkaniu biegały też dwie dziewczynki w wieku 2 lat, które były ich córeczkami.

W trakcie rozmowy z kobietami funkcjonariusze nie mieli żadnych wątpliwości, że panie są pod znacznym działaniem alkoholu. Potwierdziły to badania stanu trzeźwości. Okazało się bowiem, że 22 - latka ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie, a jej starsza koleżanka prawie 2 promile. Panie zgodnie twierdziły, że wypiły sobie po dwa piwa. Dodały, że ich córeczkami zajmuje się 14-letnia siostra.

W tej sytuacji kobiety powiadomiły pełnoletnich krewnych, którzy zaopiekowali się ich córeczkami. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi dziewczynkami poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***