Dzisiaj jest: 17.2.2020, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Bójka na terenie Pisza. Zarzuty dla czterech mężczyzn

Dodano: rok temu Czytane: 13188

.

Bójka na terenie Pisza. Zarzuty dla czterech mężczyzn

Piscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o udział w bójce. Do zdarzenia doszło nocą na ul. Młodzieżowej. 35-letni mieszkaniec piskiej gminy usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu 24-latka. Sprawca trafił na 3 miesiące do aresztu. Dwaj pozostali oraz ranny mężczyzna podejrzani są o udział w bójce. Wszyscy czterej za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

W nocy z wtorku (30 kwietnia br.) na środę na ul. Młodzieżowej w Piszu mężczyzna ugodzony został nożem. W poważnym stanie przewieziony został do szpitala.

Piscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 23 do 35 lat podejrzanych o dokonanie tego czynu. Wszyscy znajdowali się pod działaniem alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy ustalili, że nocą na ul. Młodzieżowej w Piszu doszło do bójki, w której uczestniczyli trzej zatrzymani oraz 24-letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida, który trafił do szpitala. W trakcie tej bójki mężczyźni wzajemnie się uderzali i kopali. W pewnym momencie 35-letni mieszkaniec gminy Pisz wyjął nóż i zadał kilka ciosów 24-latkowi. Ten w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala.

Najstarszy z zatrzymanych usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu 24-latka. Decyzją sądu 35-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Trzej pozostali mężczyźni, tj. 23-letni mieszkaniec Pisza, 27-letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida oraz ranny 24-latek usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Zostali objęci policyjnym dozorem. Tym samym zobligowani są do stawiennictwa w komendzie policji trzy razy w tygodniu. Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w dalszym ciągu będą pracowali nad tą sprawą wyjaśniając przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 


 
Źródło: KPP Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***