Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Zaginęła 64-letnia z Rudy k/ Pisza

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 1726
Redakcja poleca!

.

Zaginęła 64-letnia z Rudy k/ Pisza

Policjanci z powiatu piskiego poszukują 64-letniej Wiesławy P. z Rudy, która wczoraj w południe wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta najprawdopodobniej przyjechała do Pisza taksówką. Ostatni raz widziana była na ul. Wojska Polskiego. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszony jest o kontakt z policją.

We wtorek (28 maja br.) w godzinach południowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną 64-letnia Wiesława Maria P. To mieszkanka Rudy w gminie Biała Piska. Kobieta najprawdopodobniej taksówką przyjechała do Pisza. Wysiadła na ul. Wojska Polskiego, gdzie widziana była po raz ostatni.

Kobieta ma około 155 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, ma piwne oczy, włosy krótkie koloru ciemny brąz. Nie posiada znaków szczególnych.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 87 42 54 200.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***