Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Śmiertelny wypadek. Zginął motocyklista

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 3062

.

Śmiertelny wypadek. Zginął motocyklista
Wczoraj 29,06 na drodze Pisz-Turośl (na wysokości miejscowości Lipa Tylna) miał miejsce wypadek. Kierujący motorem najprawdopodobniej z powodu nadmiernej prędkości wypadł z zakrętu, zahaczył motorem o wjazd (widać na zdjęciu naruszone kamienie i korytarz jak "ściął zakręt). Siła odrzutu była tak duża, że złamał gałęzie, które znajdowały się wysoko i upadł ok. 3 metrów od motoru, gubiąc po drodze buty i kask. Niestety po ok. 2 godzinach od wydarzenia motocyklista zmarł. Ofiara to 44-latek, pochodzący z Pisza.

Znalazłam tego człowieka jak leżał w rowie, mieszkam też obok miejsca zdarzenia, dlatego szczególnie zależy mi, żeby jego śmierć nie poszła na marne tylko była przestrogą dla innych. Tą trasą regularnie jeździ mnóstwo osób bardzo szybko - zarówno motorami jak i samochodami. Bardzo rzadko widuję na tej trasie policję, a jeżdżę tędy średnio dwa razy dziennie. Należałoby podjąć jakieś działania, aby tego typu sytuacje się nie powtarzały. - apeluje Pani Monika autorka artykułu 


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***