Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymali nowy sprzęt

Dodano: miesiąc temu Czytane: 316

.

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymali nowy sprzęt

Nowy aparat fotograficzny i walizka kryminalistyczna trafi do policjantów z Komisariatu Policji w Orzyszu. Sprzęt zakupiony został ze środków Gminy Orzysz. Będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy w codziennej służbie m.in. do wykonywania oględzin miejsca zdarzenia. Burmistrz Orzysza przekazał aparat i walizkę na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Piszu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymają nowy sprzęt niezwykle przydatny w codziennej służbie. To aparat fotograficzny i walizka kryminalistyczna o łącznej wartości 4500 złotych, które zakupione zostały ze środków Gminy Orzysz. Burmistrz Orzysza, Zbigniew Włodkowski przekazał nowy sprzęt na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, mł. insp. Marcina Kubasa.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Orzyszu będą wykorzystywali walizkę kryminalistyczną i aparat fotograficzny m.in. do wykonywania oględzin na miejscu zdarzenia. Zabezpieczone przez policjantów ślady oraz sporządzona dokumentacja fotograficzna z pewnością będą bardzo pomocne w ustalaniu i zatrzymywaniu sprawców przestępstw oraz wykroczeń popełnianych na terenie miasta i gminy Orzysz.

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***