Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Bezpłatna regulacja świateł na stacji diagnostycznej

Dodano: miesiąc temu Czytane: 274

.

Bezpłatna regulacja świateł na stacji diagnostycznej

„TWOJE ŚWIATŁA - NASZE BEZPIECZEŃSTWO” - INAUGURACJA KAMPANII W PISZU

„Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo” to ogólnopolska kampania, która ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. O założeniach akcji oraz przyświecających jej celach mówił Komendant Powiatowy Policji w Piszu oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Piszu podczas briefingu inaugurującego kampanię w powiecie piskim.

W środę (23 października br.) odbył się briefing inaugurujący ogólnopolską akcję „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” na terenie powiatu piskiego.

W spotkaniu z mediami uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Piszu oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Spotkanie odbyło się przed Stacją Kontroli Pojazdów Spółdzielnia Pracy „ Pisa” w Piszu, która to stacja włączyła się do akcji.

Mł. insp. Marcin Kubas przedstawił założenia kampanii, która potrwa do 15 grudnia br. Powiedział, że „jej głównym celem jest przypominanie i uświadomienie kierowcom o wpływie stanu i jakości oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, tj, kierujących oraz innych uczestników ruchu drogowego, a w szczególności pieszych” Komendant podkreślił, że „sprawne i prawidłowo wyregulowane światła pozwalają kierowcy wcześniej dostrzec pieszego idącego poboczem lub jezdnią, zwierzynę leśną czy inną przeszkodę na drodze. Kiedy oświetlenie w aucie jest nieprawidłowe to w złych warunkach atmosferycznych i przy niedostatecznej widoczności prawdopodobieństwo wypadku jest dużo, dużo większe. Warto więc zadbać o prawidłowe oświetlenie swojego samochodu.”

 • Inauguracja akcji "Twoje światła-Nasze bezpieczeństwo" w Piszu
  Inauguracja akcji "Twoje światła-Nasze bezpieczeństwo" w Piszu
 • Briefing przed stacją diagnostyczną
  Briefing przed stacją diagnostyczną
 • Rozmowa z właścicielem stacji diagnostycznej
  Rozmowa z właścicielem stacji diagnostycznej

Nadkom. Sławomir Paprota zachęcał kierowców do bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł w samochodzie. Będzie to można zrobić w wyznaczonych dniach, tj: 26 października, 16 i 23 listopada br. w godz. 8.00-13.00 na Stacji Kontroli Pojazdów Spółdzielnia Pracy „Pisa” w Piszu przy ul. Warszawskiej 41. Stacja to włączyła się bowiem do akcji „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

 • Bezpłatna regulacja oświetlenia
  Bezpłatna regulacja oświetlenia
 • Regulacja oświetlenia w samochodzie
  Regulacja oświetlenia w samochodzie
 • Regulacja świateł na stacji diagnostycznej
  Regulacja świateł na stacji diagnostycznej

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***