Dzisiaj jest: 15.11.2019, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Plebiscyt Eko-Firma Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 156

.

Plebiscyt Eko-Firma Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich
zaprasza samorządy, szkoły i przedsiębiorców z Regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich
do udziału w Plebiscycie na Eko-Firmę Krainy Wielkich Jezior Mazurskich 2019.


Plebiscyt jest skierowany do Firm, Szkół i Samorządów działających na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, powiaty: giżyckiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiego, ełckiego oraz gm. Świętajno (powiat szczycieński)

Celem plebiscytu jest uhonorowanie firm, szkół i samorządów w Regionie KWJM, które w sposób szczególny dbają o środowisko, wprowadzają standardy pro-ekologiczne oraz w sposób szczególny wyróżniają się na tle eco-przedsiębiorstw w Regionie.


W ramach plebiscytu zostaną wręczone laury w 4 kategoriach. W każdej kategorii zostanie wręczony złoty, srebrny i brązowy Laur Eko Firmy KWJM 2019.

Jest to plebiscyt organizowany po raz pierwszy ale rangę temu wydarzeniu nadają patronaty które pozyskała FOWJM. Swoim Patronatem objęli wydarzeni Marszalek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Warmińsko – Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego, Warmińsko Mazurski Związek Pracodawców Prywatnych oraz Business Center Club – Loża Olsztyńska.
Patronatami medialnymi wydarzenie objęła Telewizja Polska oddział w Olsztynie, Telewizja KTK oraz Gazeta Olsztyńska.
Wyróżnienia w powyższych kategoriach dla zgłoszonych instytucji zostaną przyznane przez Radę Plebiscytu złożoną z przedstawicieli wszystkich instytucji patronackich.
Gala Finałowa Plebiscytu odbędzie się 13 grudnia b.r. o godzinie 12:00  w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku a samą galę uświetni koncert uczniów tejże szkoły.

Szczegóły dotyczące plebiscytu, regulamin i formularze rekrutacyjny znajdują się na stronie www.jeziora.com.pl

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***