Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

W lodówce przechowywał znaczne ilości narkotyków.

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 506

.

W lodówce przechowywał znaczne ilości narkotyków.

Piscy kryminalni zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu, a dokładniej w lodówce, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 250 g amfetaminy oraz blisko 2,5 g marihuany, co łącznie stanowi około 3000 porcji dealerskich. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Pisza, już po raz kolejny w tym roku, zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Tym razem do policyjnego aresztu trafił 45-letni mieszaniec Pisza. Mężczyzna ten wcześniej był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze w mieszkaniu 45-latka znaleźli amfetaminę i marihuanę. Narkotyki ukryte były w lodówce oraz w zamrażalniku. Przechowywane były w plastikowych pudełkach. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie 253 gramy amfetaminy i ponad 2 gramy marihuany. Tym samym kryminalni udaremnili około 3000 porcji dealerskich, które trafiłyby na lokalny rynek.

Mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.


Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***