Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Pomóżmy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Bemowie Piskim wygrać nowe książki do biblioteki

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 329

.

Pomóżmy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Bemowie Piskim wygrać nowe książki do biblioteki

Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim uczestniczy w Ogólnopolskim Konkursie „Tysiąc powodów by czytać”. Do wygrania jest 1000 książek dla szkolnej biblioteki. Zwycięży szkoła, która otrzyma najwięcej głosów. Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele zwrócili się z prośbą do policjantów, by wspomóc ich w głosowaniu. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej akcji.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Bemowie Piskim bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie pn. „Tysiąc powodów być czytać”. Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele tej szkoły zwrócili się do policjantów z prośbą o wsparcie w oddawaniu głosów na ich placówkę. Do wygrania w tym konkursie jest aż 1000 książek do szkolnej biblioteki. Zwycięży ta szkoła, która otrzyma najwięcej głosów.

Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim jest jedyną szkołą na terenie powiatu piskiego, która bierze udział w tym konkursie. Zależy im na wygraniu i wymianie przestarzałego oraz zniszczonego już księgozbioru w bibliotece. Konkurs organizowany jest przez Empik. Głosowanie odbywa się od 24.10-28.11.2019 roku. Swój głos można oddawać codziennie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Empik.

Pomóżmy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Bemowie Piskim wygrać ten konkurs. Liczy się każdy głos !

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***