Dzisiaj jest: 18.2.2020, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Zderzenie trzech aut w okolicach Babrost

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 1664

.

Zderzenie trzech aut w okolicach Babrost

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Pisz- Biała Piska w okolicach miejscowości Babrosty, gdzie zderzyły się trzy auta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pojazd marki BMW, który zamierzał skręcić w lewo uderzył samochód marki Renault. Renault zjechało do przydrożnego rowu, gdzie dachowało. BMW uderzyło natomiast w pojazd marki Fiat Punto. Dwie osoby zabrano do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

W poniedziałek (4 listopada br.) po godz. 15.00 na drodze krajowej nr 58, w okolicach miejscowości Babrosty, doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam trzy pojazdy jadące od strony Pisza w kierunku Białej Piskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca pojazdem marki BWM zamierzała skręcić w lewo w leśną drogę. W trakcie wykonywania tego manewru nie zauważyła, że jest wyprzedzana przez samochód marki Renault. Doszło do zderzenia obu aut. Pojazd marki Renault na skutek uderzenia zjechał do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. Tymczasem BMW odbiło na prawy pas ruchu, gdzie uderzyło w prawidłowo jadący samochód marki Fiat Punto.

Kierującą BMW oraz kierowcę renault przewieziono do szpitala. Kierowcy wszystkich trzech aut byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***