Dzisiaj jest: 15.11.2019, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Porozumienie o współpracy ze szkołą mundurową podpisane

Dodano: tydzień temu Czytane: 390

.

Porozumienie o współpracy ze szkołą mundurową podpisane

Komendant Powiatowy Policji w Piszu podpisał porozumienie o współpracy z Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Piszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Dokument ten zakłada podejmowanie wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa oraz wychowania patriotycznego młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem umacniania etosu oraz kultywowania chlubnych tradycji Policji.

W czwartek (7 listopada br.) Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Marcin Kubas podpisał porozumienie o współpracy z Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Piszu Zakładu Doskonalenia w Białymstoku, panią Marzeną Misierewicz. Komendant otrzymał z rąk pani dyrektor pamiątkowy ryngraf przedstawiający patrona klas mundurowych LO ZDZ w Piszu, płk Leona Silickiego.

Porozumienie to zawarte zostało ze szkołą, w której funkcjonują klasy mundurowe. Stąd zakłada ono m.in.: pozyskiwanie potencjalnych kandydatów do służby, kształtowanie pozytywnego wizerunku oraz promocję profesjonalizacji Policji. Chodzi też o upowszechnianie tradycji oraz promocji i osiągnięć zarówno piskiej komendy, jak i liceum.

Realizując założenia tego porozumienia policjanci będą udzielali pomocy merytorycznej w procesie edukacyjnym klas o profilu służb mundurowych. Będą także prowadzili działania promocyjno – informacyjne dotyczące popularyzacji różnych form służby w Policji. Planowane jest także organizowanie wspólnych przedsięwzięć kulturalno – oświatowych oraz sportowo- rekreacyjnych.

Wszystko po to, by kształtować pozytywny wizerunek Policji oraz zachęcać młodych ludzi do wstąpienia w nasze szeregi.

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***