Dzisiaj jest: 10.4.2020, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Wypadek na trasie Pisz- Orzysz. Kierująca uderzyła w jelenia, a potem w drzewo

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 2974

.

Wypadek na trasie Pisz- Orzysz. Kierująca uderzyła w jelenia, a potem w drzewo
  Na trasie Pisz-Orzysz doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki VW Polo uderzyła w przebiegającego przez drogę jelenia, a następnie zjechała do rowu, gdzie uderzyła w drzewo. Autem jechały dwie kobiety, które z obrażeniami trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W piątek (31 stycznia br.) po godz. 8.00 na drodze krajowej nr 63, na trasie Pisz-Orzysz, w miejscowości Gaudynki doszło do wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód marki VW Polo uderzył w przebiegającego przez drogę jelenia. Następnie auto zjechało do przydrożnego rowu, gdzie uderzyło w drzewo.

Samochodem tym kierowała 63-letnia mieszkanka Giżycka, która w wyniku uderzenia została zakleszczona w pojeździe. Jechała z pasażerką. Obie kobiety z obrażeniami przewiezione zostały do szpitala. Droga krajowa nr 63 na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza na tych drogach, gdzie mogą pojawić się zwierzęta.

 

Źródło: Kpp Pisz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
DOM SPRZEDAM *** OKAZJA *** DZIAŁKA NA MAZURACH - SPRZEDAM ***MIESZKANIE SPRZEDAM***